Заварчик – TIG заваряване - Bologna / Italy

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб фирмата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, световен производител и доставчик на иновативно оборудване и компоненти, консумативи, резервни части, софтуер, цифрови решения и услуги, търсим да назначим мотивирани и отговорни служители за позицията:

Заварчик – TIG заваряване

Отговорности:

- Работа със заваръчно оборудване и ръчни електрически инструменти;
- Подготовка на детайли за заваряване;
- Заваряне и монтаж на възли и детайли;
- Осигуряване на качеството на произвежданите изделия чрез контрол на размерите;
- Работа в съответствие с производствения и тестовия план;
- Спазване на изискванията за безопастност по време на работа.

Изисквания:

- Техническо образование;
- Италиански език на начално ниво е задължително;
- Сертификат за завършено обучение по заваряване ще бъде предимство;
- Работа с техническа документация;
- Прецизност и висока производителност.

Компанията предлага:

- Покриване на разходите за квартира;
- Ангажимент в рамките на 1г, с възможност за кратки почивки на всеки 3-6 месеца;
- Трудов договор и реални осигуровки;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Предизвикателна и динамична работа.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2349/18.09.2017, безсрочен./

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр.

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

07.07.2021

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК