Помощник-готвач

Описание и изисквания:

ПОМОЩНИК - ГОТВАЧ
Фирмата търси да назначи персонал на позиция ПОМОЩНИК - ГОТВАЧ в обект намиращ в район Обеля

Какви ще бъдат вашите отговорности и задължения?

• Участва в производството на готварска продукция под ръководството на главния готвач.
• Следи за работата на съоръженията и състоянието на посудата.
• Поддържа изискваната производствена хигиена на работното място съгласно санитарните изисквания.
• Спазва правилата за организация и охрана на труда в кухнята.
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността под ръководството на главния готвач.

Какво предлага фирмата?

• Навременно и сигурно месечно възнаграждение.
• Постоянна работа на трудов договор.
• Работно време по график.
• Коректност в трудовите отношения.

Как да кандидатствате за работа?

Напишете заявление, в което изказвате желанието си да постъпите на тази длъжност, придружена с автобиография и снимка. Документите може да подадете на email h_salad_freshsecret@mail.ru
За повече информация, телефон: 0893447263

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Какви ще бъдат изискванията към Вас? • Средно образование • Трудов стаж по професията или друга квалификация : курс за готвачи. При липса на такъв – трудов договор със срок на изпитване. • Хигиенно – санитарни изисквания за производството на готварска продукция

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.03.2017

Организация:

Фреш Секрет

Детайли за организацията:

Повече информация за Фреш Секрет може да получите ТУК