Ръководител район оперативен център Мерене НН

Описание

Основни отговорности:
• Управление на извършваните трудови дейности свързани с монтаж, демонтаж, поддържане на измервателни групи и предоставяне на основни услуги в областта на измерването при клиентите на ниско напрежение;
• Управление и осигуряване на редовно отчитане на клиентите на ниско напрежение с измервателни групи или осигуряване на стойности в съответствие с действащото законодателство и предаването им за обработка;
• Организира прекъсване на електрозахранването на абонати с неизплатени задължения при получаване на заявка;
• Координация на работата на подчинените му/й служители;
• Познаване и прилагане на основните текстове от действащите нормативни документи и поднормативни актове на двете страни – купувач и продавач;
• Теоретично познаване на всички схеми на свързване за индиректно (чрез токови и напреженови трансформатори) за измерване на ел. енергия;
• Познаване на видовете електромери, ел. часовникови превключватели и токови и напреженови трансформатори, принципа им на работа, схемите и свързването им и най-често срещаните повреди при тях и начина за отстраняване на повредите;
• Познаване начините на проверка на измервателните групи на страна НН.

Изисквания:
• Висше или средно електротехническо образование;
• Професионална практика приблизително 5г. в сферата на електро-енергетиката;
• Пета квалификационна група по ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
• Отлични комуникативни и организационни умения;
• Много добри умения за работа в екип;
• Добри способности за анализ и вземане на решение в критична ситуация;
• Много добра компютърна грамотност – MS Office;
• Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В.

Място на работа
• гр. Ботевград

Моля, изпращайте автобиография с посочен Ref.No: CRROC/ Bot-042
Краен срок за подаване на документи 19.03.2017 г.
Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Енергетика

Населено място:

Гр. Ботевград

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

13.03.2017

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК