Работник - палетизиране

ЛУГЕРА е международна агенция за човешки ресурси с присъствие в Армения, Хърватска, Чехия, Холандия, Полша, Румъния, Украйна и България. Услугите, които предоставяме бързо, ентусиазирано и безусловно са подбор на персонал, лизинг на персонал, изготвяне на заплати и администриране на човешките ресурси. Нашият фокус е върху две неща: резултати за клиента и грижа за кандидата.

За наш клиент – водеща производствена компания в България, търсим отговорен и мотивиран специалист за позицията:

Основни отговорности:

• Зареждане на цеховете за пакетиране с опаковъчни материали и палети;
• Разпечатване на транспортни етикети и етикетира готова продукция;
• Подреждане и палетизиране на готовите транспортни опаковки съобразно зададените схеми и в съответните складови помещения;
• Разтоварване на доставените опаковъчни материали и празни палети и товарене на изнасяната готова продукция;
• Изпълнение на товаро-разтоварна дейност по преценка на Началник смяната, поради възникнала производствена необходимост;
• Спазване изискванията за хигиена, Добра Производствена практика (GMP), и охрана на труда.

Изисквания:

• Предишен опит на подобна позиция – мин. 2 месеца;
• Средно образование – технически профил се счита за предимство;
• Свидетелство за управление на електрокар и предишен опит се считат за значително предимство;
• Базови умения за работа с компютър.
• Готовност за работа на 3-сменен режим;
• Спазване на изискванията за безопасни условия на труд;
• Отговорно отношение към поставените задачи;

Компанията предлага:

• Осигурен транспорт до мястото на работа;
• Конкурентно възнаграждение;
• Ежемесечен производствен бонус при постигане на поставените цели;
• Допълнително здравно осигуряване, с включени годишни медицински прегледи;
• Летен и коледен бонус;
• Столова с 60 % намаление на храната;
• Спортна карта;
• Възстановяване на разходи за детска градина;
• Завишен размер на платения годишен отпуск;
• Допълнително възнаграждение за нощен и извънреден труд;
• Работно облекло и предпазна екипировка;
• Осигуряване на въвеждащи и периодични обучения.

Ако отговаряте на горепосочените изисквания, моля изпратете актуално CV.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност. Моля, имайте предвид, че ще свържем само с одобрените по документи кандидати. Благодарим Ви!

Регистрация в МТСП с лиценз №2060 от 17.06.2016 за неопределено време.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:
Технически - ще се счита за предимство (не е задължителен)

Специални умения:
Свидетелство за управление на електрокар и/ или предишен опит се считат за значително предимство;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 700 до 900 лева на месец

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Костинброд

Адрес:

бул. Цар Борис III №7, вх.А, ет.1, ап.3

Дата:

14.03.2017

Организация:

Лугера ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Лугера ЕООД може да получите ТУК