Работник в производство

Фирма „ЕН ЕНД КЕЙ КОЗМЕТИКС ДИВЕЛОПМЪНТС” ООД , гр. Радомир е производител на широка гама декоративната козметика . Модерните технологии и оборудване, както и високото качество на произвежданата продукция осигуряват висока конкурентоспособност и стабилни позиции на международните пазари.
Във връзка с разширяването на дейността си, търсим да назначим организирани и лоялни служители за позицията „Работник в производство”, за производствената си база в гр. Радомир.

Вашите отговорности:
• Изпълнение на операции по опаковане,затваряне, етикетиране и маркиране на готов продукт.
• Спазване на изискванията за добра хигиенна производствена практика;
• Спазване на правилата за безопастност на територията на производствените сгради;

Нашите изисквания:
• Завършено средно образование;
• Сръчност и бързина;
• Отговорност при изпълнението на възложените задачи;

Нашето предложение:
• Трудов договор;
• Конкурентно възнаграждения;
• Отлични условия на труд;
• Работа в динамична и екипна среда;
• Въвеждащо фирмено обучение;
• Организиран транспорт;
• Длъжността предполага работа на смени;
Ако искате да кандидатствате за обявената позиция, моля изпратете актуална автобиография.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Радомир, Гр. Перник

Дата:

15.03.2017

Организация:

"ЕН ЕНД КЕЙ КОЗМЕТИКС ДИВЕЛОПМЪНТС" ООД

Повече информация за "ЕН ЕНД КЕЙ КОЗМЕТИКС ДИВЕЛОПМЪНТС" ООД може да получите ТУК