Ръководител Цех за производство на складкарски изделия

„Руски лакомства” ООД е фирма, който управлява цех за производство на пакетирани сладкарски продукти. Компанията е част от голяма холдингова структура и основно дистрибутира своите продукти във веригата руски магазини „Берьозка”. Сладкарските изделия се изготвят по традиционни руски рецепти и се радват на добър интерес от страна на клиентите в България и Румъния. Цехът е основан през 2009г, като всяка година той увеличава своя капацитет и обем на производство.

Основни задължения
- Оперативно управление на цялостния производствен процес;
- Обновяване на асортимента от сладкарски изделия
- Контрол на качеството на произведените продукти;
- Подбор, договаряне и подсигуряване на произвоството със суровини;
- Развитие на продажбите, разработване на нови продукти и иновации;
- Работа с клиенти;

Изисквания:
- Познания в областта на сладкарството!
- Управленски опит на подобна позиция минимум 4 години;
- Опит в продажбите на едро;
- Аналитичност, дисциплина и енергичност;
- Владеенето на руски език се счита за предимство

Предимства:
Мотивационно писмо, в което да напишете защо избрахте да кандидатствате именно при нас, какви са вашите очаквания и амбиции на новото работно място, както и няколко думи за себе си.

Ние Ви предлагаме:
- Постоянна работа на пълен работен ден, трудов договор;
- Възможност за професионално развитие;
- Добро възнаграждение, конкурентно на останалите вериги в сектора;
- Динамична работна среда.

УСЛОВИЯ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография.
- Актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Основно

Специални умения:
- Познания в областта на сладкарството! - Управленски опит на подобна позиция минимум 4 години; - Опит в продажбите на едро; - Аналитичност, дисциплина и енергичност; - Владеенето на руски език се счита за предимство

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 700 до 1500 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

23.03.2017

Организация:

ООО Берьозка - България

Повече информация за ООО Берьозка - България може да получите ТУК