ТЕХНОЛОГ / РЪКОВОДИТЕЛ ЦЕХ

Във връзка с разширяване на бизнеса на наш клиент, търсим динамични и талантливи професионалисти, които да бъдат назначени на длъжност ТЕХНОЛОГ / РЪКОВОДИТЕЛ ЦЕХ – ОБРАБОТКА НА ПРЕСНИ ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Организира и отговаря за изпълнението на плана за производството по всички показатели за ефективност;
• Грижи се за осигуряване безпрепятственото и безаварийно протичане на производствения процес;
• Организира рационална експлоатация на оборудването и спазване на установената технология на производство;
• Отговаря за спазването на НАССР и системи, свързани с управление на качеството, безопасността и околната среда, както и навременно попълване на свързаната с тях документация;
• Организира, контролира и координира работата на подчинените си като носи отговорност за коректното и своевременно изпълнение на задълженията им. Отговаря за обучението и въвеждането на новопостъпилите служители;
• Изготвя производствени отчети.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Образование: висше – технологично или техническо е предимство;
• Компютърна грамотност: MS Office, Word, Excel;
• Професионален опит: минимум 3 години опит на ръководна длъжност в предприятие от хранително-вкусовата промишленост;
• Умения за работа в екип;
• Решителност, комуникативност, инициативност;
• Владеене на английски език на добро ниво;
• Шофьорска книжка и личен автомобил /разходите са за сметка на фирмата/.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
• Отлично възнаграждение и условия на труд;
• Работа в компания с международни стандарти и практики;
• Възможност за професионално развитие.

Ако това предложение представлява интерес за Вас и това е позицията, която търсите, моля, заповядайте в офиса ни, намиращ се в гр. Пазарджик, хотел "Елбрус", етаж 1, офис 1, за да се срещнете с нашите консултанти в областта на човешките ресурси, като преди това можете да се свържете с нас на някои от следните телефони: 034 44 56 46, 0888 944 313, 0898 496 880, 0878 787 344.
Документите на всички кандидати са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Регистрация в МТСП 1498 / 21.08.2012 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1800 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

Хотел "Елбрус" , ет.1, офис 1, Пазарджик 4400, Пазарджик

Дата:

27.03.2017

Организация:

ЕТ "ЛЪКИ КОРЕКТ - ИЛИЯ БОЖИЛОВ"
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕТ "ЛЪКИ КОРЕКТ - ИЛИЯ БОЖИЛОВ" може да получите ТУК