ОПЕРАТОР ОПИСВАНЕ НА ПРОДУКТИ

REMIX е най-големият онлайн магазин за качествени дрехи и аксесоари втора употреба, който оперира, освен на български и на няколко европейски пазара.
Във връзка с планирано разрастване, компанията търси да назначи енергични и интелигентни специалисти за позиция:

Работното място е на бул Цариградско шосе. Компанията осигурява транспорт от спирка на метростанция "Цариградско шосе".
Работното време е от понеделник до неделя по график пет работни на 2 почивни дни от 8:00ч. до 17:00ч.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Отлично познаване на големите европейски и световни марки дрехи и аксесоари.
- Отлични познания на ценовите сегменти на съответните марки, в България и извън нея.
- Познаване на ценовите политики и политиките за намаления на марките дрехи, представени в България (от клиентска гледна точка).
- Умения да разпознае бързо качествените продукти.
- Умения да различи дамска от мъжка дреха, с един поглед.
- Умение да определи бързо и точно размера на дрехата.
- Умения да се изразява в писмена форма.
- Отлично боравене с компютър – Word, Excel.
- Стремеж за постигане на високи резултати.

ОТГОВОРНОСТИ:

- Текстово описание на продуктите в сайта.
- Ценообразуване съгласно ценова политика на компанията.

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Мотивиращо заплащане.
- Работа в млад и енергичен екип.
- Възможност за бърз растеж в йерархията.

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на строга конфиденциалност.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.03.2017

Организация:

Ремикс Онлайн

Детайли за организацията:

Повече информация за Ремикс Онлайн може да получите ТУК