ЗАВАРЧИК

Персоннел Интернешънъл ЕООД (лицензен №1508/13.09.2012 валиден до 13.09.2017 г.) търси за свой клиент "ЗАВАРЧИК". Нашият клиент е стоманолеярна, където се произвеждат отливки от въглеродна, неръждаема и огнеупорна стомана.

Отговорности и задължения:
- Наварява предварително подготвени дефекти по отливките
- Заварява технологичните отвори по отливките, спазвайки процедурата за наваряване в дефектните зони на отливките
- Заварява резервните части, необходими за производството
- Заварява машини и съоражения по време на ремонтирането им
- Отговаря за качествено изпълнение на на възложената работа
- Използва правилно колективните средства за защита по време на работа

Фирмата работодател предлага:
- Възможност за работа в утвърдена на пазара и стабилна фирма
- Условия на труд, съобразени с българското законодателство
- Работа в динамична среда
- Отлично заплащане – ще бъде обсъдено на крайно интервю с кандидата за работа

Изисквания:
- Образование – средно общо, средно-специално, СПТУ
- Опит като заварчик минимум 2 години
- Да знае и спазва всички нормативни актове по охрана на труда и противопожарна охрана, касаещи основните му функции и задължения с цел осигуряване на безопасна работа.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, актуална снимка и копие от диплома за завършено образование.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи.
Контакт ще установим само с одобрените кандидати.

Данните на кандидатите ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 0 лева на месец

Категория:

Металургия и минно дело

Населено място:

Гр. Русе

Дата:

04.04.2017

Организация:

Персоннел Интернешънъл ЕООД

Повече информация за Персоннел Интернешънъл ЕООД може да получите ТУК