Главен счетоводител

Голяма транспортна компания, търси опитен,динамичен и коректен специалист за позицията ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ.

Фирмата предлага много добри условия за работа и професионална реализация.

Задължения:

- Отговаря за цялостната счетоводна дейност на дружеството;
- Своевременно осигурява необходимата финансово-счетоводна информация, отчети и справки, необходими за
ефективното управление на дружеството;
- Изготвя текущи и периодични финансови отчети съгласно изискванията на МСС;
- Контролира подаването на данъчни декларации и справки, статистически отчети, отчети за БНБ и др.институции;
- Следи и контролира за спазването на платежната и финансовата дисциплина;
- Извършва анализ на финансовото състояние и финансовите резултати на дружеството;
- Следи и прилага настъпилите изменения в областта на счетоводното, данъчното, осигурителното и трудовото
законодателство.
- Работи в екип с Управителя на фирмата

Нашите очаквания:

- Висше образование "Счетоводство и контрол", "Финанси" или еквивалентна специалност;
- Професионален опит като главен счетоводител - минимум 3 години;
- Опит като счетоводител в областта на транспорта- предимство
- Отлично познаване на данъчното, осигурителното и трудовото законодателство
- Отлична компютърна грамотност;
- Отлични умения за работа в екип и много добри организационни умения;
- Желание за работа в динамична среда;

Ако позицията отговаря на Вашите знания и умения, моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

19.07.2017

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК