РАБОТНИК, производство на млечни продукти

ЛУГЕРА е международна агенция за човешки ресурси с присъствие в Армения, Хърватска, Чехия, Холандия, Полша, Румъния, Украйна и България.
За наш многоуважаван клиент – лидер в областта, в която се развива, търсим сериозен и отговорен

Работник, производство на млечни продукти

Основни задължения и отговорности:
- Зарежда периодично разфасовъчните машините с кофички и бутилки, за да не се прекъсва производствения процес;
- Следи и контролира готовата продукция при преминаването й през поточната линия;
- Контролира стифирането и палетизирането на млякото с цел получаване на качествен продукт;
- Отчита брака, попълвайки отчетни фишове и документи;
- Познава и спазва правилата за безопасна работа и хигиена;
- Работа с касетомиячна машина.

Нашите изисквания:
- Завършено средно образование;
- Организираност и отговорно отношение;
- Работа в екип, бързина и стриктност;
- Предишен опит на подобна позиция се счита за голямо предимство.

Нашето предложение:
- Твърдо възнаграждение;
- Социален пакет;
- Работа на смени;
- Възможности за професионално развитие;
- Сплотен и приятелски колектив;
- Удобна локация.

Ако отговаряте на горепосочените изисквания, моля изпратете актуално CV.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.
Регистрация в МТСП с лиценз №2060 от 17.06.2016 за неопределено време.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 550 до 650 лева на месец

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цар Борис III №7, вх.А, ет.1, ап.3

Дата:

13.04.2017

Организация:

Лугера ЕООД