Работа в птицеферма в Холандия

Описание

Холандия, птицеферма в близост до Ниймеген
30 Работници – мъже

Задължения: събиране на птиците в кафези за транспортиране до кланица, в кафез се зареждат 14-16 птици; кафезите могат да съдържат най-много 20 птици, ако същите са под средното тегло; кафезите се зареждат в контейнери (не повече от 50 птици на контейнер); Транспортиране на птиците до кланицата ;Работи се само вечерни и нощни смени

Изисква се:
- Мъже на възраст до 30 години, физически здрави;
- Спазване на перфектна лична хигиена (ежедневно къпане и измиване на косата) с цел предотвраяване предаването на болести;
- Ежедневна смяна на дрехите и почистване на обувките (обеззаразяване на обувките, когато има огнище на болести по животните);
- Поддържане на безупречна хигиена на работното място;
- Поддържане на хигиената на съоръжения и оборудването;
- Работниците трябва да носят валиден документ за самоличност или паспорт по всяко време;
- Употребата на цигари, алкохол и наркотични вещества на работното място е абсолютно забранено;
- Работникът се грижи сам за осигуряване на лични предпазни средства – памучни ръкавици, обувки, шапки; работодателят ще дава надбавки за осигуряването им;
- Хуманно отношение към животните – животните не трябва да се хвърлят и нараняват;
- Специален опит и чужд език не се изискват.
Предлага се:
- Нетна заплата на ден е 60 евро, след дневните удръжки (за квартира и медицинска застраховка);
- Работно време - вечерна и нощна смяна;
- Оосигурена квартира, споделени стаи (по двама в стая), 17,50 евро дневно;
- Осигурен безплатен транспорт от / до работното място;
- Медицинска застраховка 22,50 евро седмично;
- Настаняване веднага;
- Първоначален договор за 7 месеца, който впоследствие може да бъде удължен.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

07.11.2017

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК