Конструктор моделиер на CAD система, Моделиер, Конструктор облекло, Работа на CAD Systema

Описание и Изисквания: Модна къща EUG FASHION търси да назначи 1бр моделиер-конструктор на облекло. Фирмата е производител на Бутикова дамска мода.
Основни задължения:
- Умения за работа с CAD Systemа, Дигитализиране на Кройки и вкарване в База данни

Ако смятате, че отговаряте на посочените по-горе изисквания и проявявате интерес към позицията, моля изпратете Вашата автобиография, като посочите обявената длъжност.

Отлични условия на труд Малък Колектив и отлична работна среда, на комуникативно място, до метростанция Западен Парк
Месторабота: гр. София, жк. Люлин 10, Бизнес център ЛАБИРИНТ
Стандартно работно време - 09-18ч. Понеделник до Петък, дневни смени

Динамична работна атмосфера с екип от професионалисти
Възможност за развитие

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Основни изисквания: - Подходящо образование; - Опит на подобна позиция; - Готовност за екипна и динамична работа.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ж.к.Дружба бл.228,ап.60

Дата:

22.04.2017

Организация:

ЕУГ ФЕШЪН

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕУГ ФЕШЪН може да получите ТУК