Hybris Developer - E-Commerce

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За наш клиент – международен лидер в сверата на Retail търговията търсим да назначим:

Hybris PCM Developer - E-Commerce

Вашите задачи:
• Разработване и конфигуриране на бизнес изисквания в сферата на hybris PCM.
• Съвместна работа с бизнес аналисти и външни партньори в разработката за по-нататъшно разработване и оптимизиране в контекста на hybris PCМ.
• Разработване и препоръчване на технически стратегии и решения за мениджмънта.
• Ръководене и подсигуряване на успешното имплементиране на нови компоненти чрез интензивен анализ на актуалната системна среда.
• Подпомагане при отстраняване на грешки, както и подсигуряване на документацията.
• Провеждане на рутинни дейности по поддръжка и съпорт, както и при необходимост подпомагане при експлоатацията на софтуера.

Вашите умения:
• Успешно завършено висше образование специалност (икономическа) информатика или сравнима образование с фокус IT
• Много добри познания в сферата на hybris и опит в динамичното разработване с Java/JEE технология (JSP, Tomcat, JPA / Hibernate) Spring Framework (Core und MVC) и Webservices (inkl. SOA)
• Отлични познания в Cockpit-технология (PCM; WCMS), както и в свързването на hybris към SAP-системи
• Силно изразени аналитични умения и отговорност към качеството
• Структуриран, ориентиран към намиране на решения и самостоятелен начин на работа
• Много добри познания по английски език и готовност за изучаване на немски език

За да кандидатствате моля изпратете Вашето CV на английски език. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Профил:
ИТ / Икономика

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. Павликени, Гр. Велико Търново

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

23.10.2017

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК