Мебелист - Монтажник

Фирма ДЕ НЕДИ ДИЗАЙН ЕООД търси да назначи МЕБЕЛИСТ-МОНТАЖНИК

Като част от нашата фирма, Вие ще имате следните задължения:
- Да сглобявате готовата продукция по утвърдени скици;
- Да монтирате изделията спрямо плановете и изработения дизайн;
- Да извършвате доставка до обекта за монтаж с пригодения за целта фирмен автомобил;
- Да подпомагате производствените дейности и операции;
- Да поддържате добронамерени взаимоотношения с клиентите и колегите.

Компанията предлага:
- Адекватно заплащане -стартова заплата, бонуси, премии и други стимули;
- Използване на служебен автомобил за дейността;
- Разнообразна работа с удобни машини и инструменти.

Изисквания към кандидата:
- Опит в производството и монтажа на мебели;
- Умения за работа в екип;
- Желание за усъвършенстване;
- Коректност, дисциплина и отговорност към трудовите задължения;
- Шофьорска книжка (предимство)

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

12.06.2017

Организация:

DeNeDi Design

Детайли за организацията:

Повече информация за DeNeDi Design може да получите ТУК