Монтажист на обекти

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
За наш клиент – международен лидер в проектирането и изграждането на метални конструкции по целия сват, търсим да назначим служител на позиция:

Монтажник на обекти

Отговорности:

• Извършване на монтажни дейности, изпълнени според установени фирмени критерии;
• Професионално изпълнение на поставените задачи от Ръководителя на екипа;
• Работа с различни видове инструменти, уреди и машини според установените правила;
• Отговаря за правилната експлоатация на позлваните служебни автомобили;
• Стриктно спазване на установените правила за безопасност на труда.

Компанията предлага:

• Много добро стартово възнаграждение;
• Трудов договор на пълни осигуровки;
• Допълнителни социални придобивки и бонуси;
• Възможност за дългосрочно ангажиране;
• Коректен работодател;
• Възможност за развтие в международна компания.

Изисквания за кандидатите:

• Средно образование;
• Опит на подобна позиция, ще се счита за предимство;
• Възможност за чести командировки, тъй като има обекти извън гр. София;
• Добри умения за работа в екип;
• Ориентация към детайлите;
• Отговорност и лоялност;
• Шофоьрска книжа кат. „B” и „C”.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

18.05.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК