СКЛАДОВ РАБОТНИК /товаро-разтоварна дейност/

ЛУГЕРА е международна агенция за човешки ресурси с присъствие в Армения, Хърватска, Чехия, Холандия, Полша, Румъния, Украйна и България.
За наш многоуважаван клиент – международна компания в хранително-вкусовата промишленост, търсим енергичен и отговорен

гр. София

Основни задължения и отговорности:
- Приемане на готов продукт и следене за повреди и липси;
- Следене за наличието на етикети за всяко пале в склада и сигнализиране при неизрядност;
- Подреждане на готовите продукти уведомяване при недостиг или изчерпване на партида;
- Използва транспалетни колички, електрически врати и подвижни докове за товарене;

Нашите изисквания:
- Средно образование;
- Умение за работа в екип;
- Желание и готовност за динамична работа;
- Чувство на отговорност, честност и организираност;
- Готовност за работа при температура от 2 до 6 градуса.

Нашето предложение:
- Твърдо възнаграждение;
- Денонощно медицинско обслужване;
- Работа на смени – дневни и нощни;
- Работа в международна и добре утвърдена компания;
- Добра локация.

Ако смятате, че отговаряте на горепосочените изисквания, моля изпратете актуално CV.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.
Регистрация в МТСП с лиценз №2060 от 17.06.2016 за неопределено време.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
Притежанието на удостоверение за управление на кари или предишен опит с електрокар се считат за значително предимство.

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 650 до 800 лева на месец

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цар Борис III №7, вх.А, ет.1, ап.3

Дата:

18.05.2017

Организация:

Лугера ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Лугера ЕООД може да получите ТУК