ЗАВАРЧИК

Фирма специализирана в производство на нестандартно оборудване търси:

ЗАВАРЧИК

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Заварка на Аргон и СО2;
- Заваряване на черни и неръждаеми стомани, профили и тръби;
- Дейността на заварчика се състои в ръчно заваряване с телоподаващ заваръчен апарат на статично натоварени детайлни конструкции; разчертаване и изрязване на заготовки от различни видове стомана, заваряване на ламарини и укрепващи профили; рязане с електроди и отстраняване на външни дефекти по заварките; прилагане мерки за предотвратяване на деформации, дефекти и напрежения, направа на прихвати за заварки.
- Работа с техническа документация и познаване на означения и символи на заваръчните съединения;
- Лична дисциплина, организираност и отговорност в работата;
- Стриктно спазване изискванията за безопасни условия на труд и пожарна безопасност.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно техническо образование (завършили курс за заварчици с документ за правоспособност);
- Професионален опит – над 2 години;
- Техническа грамотност относно чертежите;
- Умение за работа в екип;
- Организираност и бързина в изпълнението на задачите.

РАБОТОДАТЕЛЯТ ПРЕДЛАГА:
- Добри условия на работа;
- Трудов договор (безсрочен) и осигуровки;
- Вид заетост: пълен работен ден;
- Срок на заетост: постоянна;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Подсигурен транспорт

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Машиностроене

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

22.05.2017

Организация:

КИНДЕКС ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за КИНДЕКС ЕООД може да получите ТУК