Ръководител производство- Пловдив

За наш клиент, предприятие, специализирано в производството на полиетилен, търсим опитен специалист за ролята на:

Ръководител производство

Основни отговорности:

• Организиране на производствените процеси, ресурси и работна ръка в рамките на повереното производствено звено;
• Подсигуряване изпълнението на производствените планове, фирмена политика, процедури и стандарти за качество;
• Съблюдаване спазването на правилата по БЗР.
Успешният кандидат притежава:

• 2+ години релевантен опит на координационна роля в производство;
• Техническо образование;
• Добро ниво на английски език;
• Опит/ компетенция в областта на производство на продукти от полимери/ полиетилен е сериозно предимство;
• Владеене на немски език ще се разглежда като плюс;
• Лидерски и организационни умения.
Компанията предлага:

• Отлично възнаграждение;
• Възможност за работа в мултинационална бизнес среда;
• Възможност да разгърнете професионалния си потенциал в успешна и утвърдена компания.
Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарят на посочените изисквания, изпратете ни Ваша биография на английски език.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем
само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 валидно до 02.03.2022г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.08.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК