ОПЕРАТОР НА АСФАЛТОСМЕСИТЕЛ/ АСФАЛТОВА БАЗА (м/ж)

Описание

Защото успехът идва от съвместната работа.

Като европейска технологична група за строителни услуги ние конструираме хиляди сгради и съоръжения по целия свят всяка година, събирайки заедно правилните хора, материали и оборудване на точното място и в точното време. Това не би било възможно без работа в екип – отвъд географските граници и организационни единици.

Станете част от нашия екип!

За нашето представителство в България / гр. Бургас търсим кандидат за следната позиция:

Отговорности и задължения:

- Изпълнява производството на видовете смеси съгласно изготвените и одобрени рецепти;
- Отговаря за качеството на произведените асфалтови смеси;
- Следи за наличностите на инертни материали, битум и горива;
- Проверява техническата изправност на машината преди започване на работа;
- Управлява, обслужва и поддържа машината по време на работа;
- Отстранява повреди при работа в кръга на неговата компетентност;
- Почиства ежедневно машината и работното място;
- Участва при изпълнението на текущ и авариен ремонт на машината.

Квалификация:

- Образование - минимум средно образование и професионална подготовка за оператор на машина за производство на асфалтови смеси;
- Опит – минимум 3 години;
- Умение за работа под напрежение при спазване на изискванията за качество на компанията.

Ние предлагаме динамична работа, възможности за професионално обучение и развитие, както и целесъобразно заплащане.

При интерес моля да ни изпратите чрез бутона „КАНДИДАТСТВАЙ“ Вашите документи за кандидатстване най-късно до 30.06.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

София 1309, ул. Кукуш 1

Дата:

07.06.2017

Организация:

ЩРАБАГ ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЩРАБАГ ЕАД може да получите ТУК