Мебелист (може и без опит)

За Наш клиент, Фирма лидер в сферата на производството и търговията с мебели в Бургаска област. Фирмата разполага с екип от квалифицирани консултанти, проектанти и собствена производствена база, желае да увеличи екипа си като назначи служители на позицията Мебелист, може и без опит, стига да са силно мотивирани:

Изисквания:

- Умения за работа в екип, отговорност, сръчност
- Техническо образование-предимство
- Професионален опит в мебелна компания-предимство
- Рязане, кантиране, сглобяване и монтажна мебели
- Опит при работа с машини
- Силно мотивирана личност

Задължения:

- Извършване на подготвително и основно сглобяване на нови мебелни изделия
- Работа с ръчни електрически и други инструменти, използвани в процеса на работата
- Изпълнява помощни и спомагателни работи при всички видове дейности в цеха

Предлагаме:

- Трудов договор и осигуровки
- Съвременни работни условия
- РВ: 8:15-17:00ч, почивни - Събота и Неделя + всички официални празници
- Мотивиращо и конкурентно възнаграждение
- Стартово възнаграждение 600 лв чисто
- Работа в млад и амбициозен екип
- Фирмено обучение за нашите продукти и методи на работа

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 600 до 1200 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.Бургас, ул.К. Фотинов

Дата:

31.05.2017

Организация:

ЕРНИК ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕРНИК ЕООД може да получите ТУК