ОПЕРАТОР НА МАШИНИ ЗА ПОВЪРХНОСТЕН МОНТАЖ

„МИКРОН-20” ООД - водеща българска фирма за производство и монтаж на печатни платки, търси да назначи:

Описание на отговорностите:
• Извършва машинен монтаж на електронни изделия съгласно изискванията на технологичната документация;
• Познава и изпълнява операциите, свързани с монтаж на електронни компоненти;
• Отговаря за изпълнението и за качеството на произведените изделия.

Изисквания:
• Средно техническо образование, познания в областта на електрониката са предимство;
• Познаването на електронните компоненти е предимство;
• Добри компютърни умения;
• Владеенето на технически английски език е предимство;
• Комуникативност, отговорност и работа в екип.

Компанията предлага:
•Постоянна работа в утвърдена компания;
•Добри условия на труд;
•Усвояване на нови знания и умения;
•Социален пакет.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информацията, която предоставяте, е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.06.2017

Организация:

Микрон-20

Детайли за организацията:

Повече информация за Микрон-20 може да получите ТУК