РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВО

Смарт Органик АД е водещ производител и дистрибутор на био храни. Основана през 2008 г. компанията е сред био пионерите в България. Ние имаме клиенти в повече от 45 страни на 4 континента. Екипът ни се състои от над 100 служители и продължаваме да се разрастване.

За производствената ни база, намираща се в кв. Дружба 1 на ул. Амстердам 18, си търсим мотивиран и отговорен Работник Производство:

Нашият нов колега ще има следните отговорности:

• Подготовка на необходимите суровини за пакетаж;
• Следене на качеството на готовата продукция;
• Следене на наличността на консумативите, необходими за работа на машините;
• Поемане на други задължения, свързани с производството, при необходимост;

Изисквания:

• Сръчност и бързина;
• Прецизност при изпълнение на работните дейности;
• Отговорност, инициативност и умения за работа в екип;
• Опит в производство се счита за предимство;

Какво предлагаме ние?

• Трудов договор и социални придобивки;
• Работно време от Понеделник до Петък (от 8ч. до 17ч.);
• Работа в позитивна и приятна работна атмосфера с млад екип;
• Работа в социално-отговорна компания и възможности за развитие;

Ако желаете да се присъедините към екипа на Смарт Органик, не се колебайте да кандидатствате!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 700 до 900 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Банат 28

Дата:

05.06.2017

Организация:

Смарт Органик

Детайли за организацията:

Повече информация за Смарт Органик може да получите ТУК