Водещ цивилен инженер на обект, АНГЛИЯ ЗА САУДИТСКА АРАБИЯ

Описание

АНГЛИЯ ЗА САУДИТСКА АРАБИЯ
Водещ цивилен инженер на обект.
Срочен договор за 18 месеца с възможност за удължаване
Успешният кандидат трябва да има:
- Призната степен по цивилно/ строително инженерство;
- Минимум 15 год., съответен опит на строителните обекти, на електроцентралите – 10 год., вт които трябва да e бил водещ строителен инженер;
- Познаване на приложими кодекси и стандарти и законодателство в областа на здравето и безопасността;
- Отлични комуникативни умения и с отличен английски. Предишен опит от Близкия Изток е допълнително предимство;
- Предишен опит като инженер подизпълнител е за предпочитане.
Основни отговорности:
Изисква се кандидатът да работи като Граждански инженер и като част от екип на мултидисциплинарен инженерингов проект и ще се основава на строителния обект.

Отговорностите включват:
- Предприемане мерки за безопасност и се гарантира спазването на задълженията на работодателя съгласно законодателството в областта на здравето и безопасността;
- Надзор на изпълнителя по отношение на цялостния строителен процес на обекта:
Безопасност
Екологични изисквания
Методология на строителството
Програма
- Преглед на чертежите, издадени за строителство и документите за неизпълнени бележки
- Осигуряване на качеството на обекта/ контрол на качеството
- Осигуряването на изпълнителя да е в съответствие с всички разрешения за строеж и лицензионни условия
- Осигуряването на изпълнителя да информира всички регулаторни органи, съответните органи и други заинтересовани страни, когато това е уместно
- Връзка с екипа за преглед на дизайн
- Приключване на връзката с клиента и отчитането им
Работни връзки: Успешният кандидат ще докладва и ще поддържа тясно сътрудничество с мениджъра на обекта
ОСИГУРЯВА СЕ:
- 12 месечен първоначален договор;
- Настаняване/ транспорт/ храна на обекта;
- Медицинска застраховка;
- Визи;
- 6 дневна работна седмица, с 10 часов работен ден;
- Индивидуално задание предоставено от работодателя за работника;
- Ротационен принцип – 3 месеца на обект с 2 седмици отпуска – самолетен билет заминаване/ връщане платено от клиента, за всеки период от 3 месеца
- Заплата - USD 9000/ на месец
Заинтересованите кандидати да осигурят следното:
1) Осъвременено CV като word документ ( не pdf);
2) Настоящо местонахождение;
3) Най-ранна дата, когато може да се освободи, за да работи;
4) Дата на раждане;
5) Националност според настоящия паспорт;
6) Очаквания за заплата за тази позиция, като се посочва в USD на месец чисто ( местен данък безплатно, също и квартира, транспорт , полети и т.н , осигурени от работодателя)]
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

04.09.2017

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК