Организатор шивашко производство- технолог

Фирма,произвеждаща детски стоки , търси динамичен и отговорен служител за позицията ОРГАНИЗАТОР ШИВАШКО ПРОИЗВОДСТВО- ТЕХНОЛОГ.
Фирмата предлага много добри условия за работа, служебен транспорт и отлично заплащане.

Задължения:
- Разпределя задачите в производството съгласно зададената програма за деня.
- Следи за правилното протичане на производствения процес
- Контролира оптималното използване на производствените мощности
- Ръководи екип от служители
- Работи в екип с Управителя на дружеството

Изисквания:
- Образование- средно или висше,предимство в областта на текстилната промишленост
- Опит в областта на шивашката или текстилната промишленост
- Добра компютърна грамотност
- Организационен опит
- Отлична комуникативност
- Умения за работа под напрежение и отговорности
- Точност и коректност

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимия опит и знания, моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

22.08.2017

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК