Неквалифициран персонал

Описание

Работник в производство

Задължения

• Обслужване на линия за производство на млечни продукти;
• Спазване на технологичната последователност на операциите в производствения процес;
• Поддържане на отлична хигиена на работното място;
• Отговорност при разпределяне на готовата продукция, според вътрешно фирмените стандарти;
• Извършване на ръчни дейности;

Изисквания:

• Средно образование;
• Оперативност и изпълнителност;
• Сръчност и отговорност;
• Готовност за работа дневна смяна от /09.00-18.00ч./

Фирмата предлага:
•Месечна карта за градския транспорт
• Дългосрочно и сигурно работно място в утвърдена производствена фирма;
• Коректност и възможност за професионална изграждане.

Предприятието се намира в с.Железница община Витоша

Ако смятате, че това е подходяща възможност за Вас, изпратете автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Трудово възнаграждение:

От 700 до 1000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.06.2017

Организация:

СЕРДИКА 94 ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за СЕРДИКА 94 ООД може да получите ТУК