Работник Склад

Henkel „ Лепилни технологии” е водещ световен производител с богато портфолио. Наред с водещата марка Ceresit, в България „Лепилни технологии” предлага професионални продукти и системни решения под марките Moment, Loctite, Pattex и др., необходими за надеждното и безопасно реализиране на проектите в строителния сектор. Иновациите имат стратегическо значение за компанията и нейното развитие в стремежа да разпознава и отговаря на нуждите на потребителите

Ние търсим:

• Организирана личност със средно образование
• Свидетелство за управление на мотокар е предимство
• Концентрираност и самоконтрол
• Способност да се работи в екип, гъвкавост и проактивност
• Упоритост и постоянство
• Самостоятелност и отговорност при изпълнението на задачите
• Способност за работа под напрежение и спазване на срокове

Отговорности:

• Да помагате при доставките на суровините
• Да спомагате за организацията в склада
• Да спазвате правилното подреждане и съхранение на стоките в склада
• Да помагате при провеждане на периодични и извънредни инвентаризации
• Да асемблира и експедира клиентски поръчки, както и да изпълнява задачите поставени от прекият си ръководител
• Да спазвате вътрешния ред и дневната програма, както и работният процес в склада
• Да отговаряте за конфиденциалността на всички данни, документи и информация, до които имате достъп

Ние предлагаме:

• Възможност за дългосрочна работа в динамично развиваща се международна компания
• Работа в съответствие със световните тенденции в областта на технологиите
• Отлична работна атмосфера

Ако искате да кандидатствате изпратете автобиография и актуална снимка.
Всички кандидати ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Младост-4, бул. Бизнес парк , бл. 2 ет. 4, 1766

Дата:

07.06.2017

Организация:

Henkel Bulgaria EOOD

Повече информация за Henkel Bulgaria EOOD може да получите ТУК