Пакетажници за опаковане на промишлени стоки, сокове, конфитюри

ПОРАДИ ИЗЧЕРПВАНЕ НА БРОЙКИТЕ, ВРЕМЕННО НЕ НАБИРАМЕ НОВИ КАНДИДАТИ.
Германия, Падерборн
Фабрика, склад
Пакетажници мъже до 45 години
. Опаковка: сокове, конфитюри в буркани;
• Опаковане на промишлени стоки: свещи;

ОТГОВОРНОСТИ:
Ежедневни задачи, включително:
• Палетни ленти;
• Полагане на палети върху палети;
• Палетизиране на етикетираните опаковки;
• Сортиране и зареждане продуктите в опаковъчно оборудване;
• Опаковане продуктите в опаковки;
• Опаковка: сокове, конфитюри в буркани;
• Зареждане и разтоварване етикетираните опаковки;
• Транспортни опаковки до складово помещение на конвейера с количка;
• Уведомяване мениджмънта за всякакви проблеми;
• Работа като член на екипа;
• Внимание към детайлите при изпълнение на задачите;
• Следване правилата за безопасност при, опаковане и доставка;
• Поддържане безопасно и сигурно работно място;

ИЗИСКВАНЕ:
• Самостоятелни, мотивирани и дисциплинирани;
• Предпочитан предишен опит в склад;
• Трябва да можете да вдигате и премествате кутии:
• Без немски език / поне един човек в групата да го владее/

ПРЕДЛАГА СЕ:
• Пълно работно време;
• Дневна и нощна смяна;
• 10 часа дневно - до 60 часа седмично в зависимост от мотивацията на работника;
. Брутно заплащане - 8,84 EUR за стандартна задача за час / изпълнение, над 8,84 EUR на час / пропорционално, за да извършите работа над стандартната задача;
. Заплащане до 20-о число на месеца. Възможност за авансово плащане;
. Квартира - 170-240 евро / месец; Включва: електричество, вода;
. Квартирата е в близост до работното място и до автобусна спирка;

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

21.07.2017

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК