ОБЩ РАБОТНИК в производство

Описание

ОБЩ РАБОТНИК в производство /може и без опит/
ЛУГЕРА е международна агенция за човешки ресурси с присъствие в Армения, Хърватска, Чехия, Холандия, Полша, Румъния, Украйна и България.
За наш многоуважаван клиент – международна компания в хранително-вкусовата промишленост, търсим сериозен и отговорен

ОБЩ РАБОТНИК

Основни задължения и отговорности:
- Зарежда периодично машините с необходимите суровини и материали;
- Отговаря за отстраняване на производствените отпадъци и отчитане на брака;
- Познава и спазва правилата за безопасна работа и хигиена работното си място.

Изисквания:
- Завършено средно образование;
- Организираност и отговорно отношение;
- Работа в екип, бързина и стриктност;

Нашият клиент предлага:
- Твърдо възнаграждение;
- Работа на смени – дневни и нощни;
- Сплотен и приятелски колектив;
- Удобна локация – в близост до центъра на София.

Ако смятате, че отговаряте на гореописаното и търсите стабилна работа в утвърдена на пазара компания, моля изпратете актуално CV.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.
Регистрация в МТСП с лиценз №2060 от 17.06.2016 за неопределено време.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 650 до 800 лева на месец

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цар Борис III №7, вх.А, ет.1, ап.3

Дата:

14.06.2017

Организация:

Лугера ЕООД
Агенция за подбор на персонал