СЛУЖИТЕЛИ ПРОИЗВОДСТВО- София

Описание

СЛУЖИТЕЛИ ПРОИЗВОДСТВО

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент - световен лидер в производството на алуминиеви профили за автомобили, набираме мотивирани кандидати за позицията:

СЛУЖИТЕЛИ ПРОИЗВОДСТВО / Машинен оператор

Основни отговорности:
- Управление на машини за обработка на метали.
- Спазване изискванията на безопасност при работа.
- Постигане на максимално качество на продукцията.
- Опаковане и пакетиране на автомобилни алуминиеви профили.

Изисквания:
- Средно или средно техническо образование.
- Опитът в подобна сфера се счита за предимство.
- Готовност за работа на смени в екип.
- Системност, последователност и фокус върху детайлите.

Предлагаме:
- Трудов договор и пълни осигуровки.
- Отлично възнаграждение и допълнителни бонуси.
- Работа в мултинационална среда.
- Обучение и възможност за развитие в индустриална среда.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете CV (автобиография) с телефон за връзка.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.
Предоставените от Вас данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.06.2017

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК