ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

"Млин - 97" АД гр. Разград е утвърден лидер в производството на различни видове брашна и солети "Хрус - Хрус" - страхотен вкус.
Дружеството осъществява производството си в база, позиционирана в град Разград.

"Млин - 97" АД гр. Разград търси да назначи "ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ".

Отговорности:
- представлява дружеството при продажби, като осигурява информация за предлаганите стоки;
- изпълнява съответните обеми продажба;
- работи за увеличаване продажбите и постигане търговските цели на предприятието;
- отговаря за контакти и връзки с клиенти на дружеството;
- следи срокове на разплащане.

Изисквания:
-подходящо образование за позицията;
-опит в продажбата на бързооборотни стоки;
-притежаване свидетелство за управление на МПС, категория В;
-отлични комуникативни умения.

При интерес към позицията, изпратете автобиография с актуална снимка в срок до 10.07.2017год.

За допълнителна информация: тел. номер 084 613101; 0888 390393.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 700 до 1300 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Разград

Дата:

17.06.2017

Организация:

"Млин - 97" АД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Млин - 97" АД може да получите ТУК