Монтажник на малки детайли в промишлено производство в Германия

Описание

ГЕРМАНИЯ ПРОМИШЛЕНО ПРОИЗВОДСТВО
ГЕРМАНИЯ НОЙЩАТ
Монтажни работи
ОТГОВОРНОСТИ:
Ежедневни задачи:
• Монтаж на малки детайли;
• Контрол на качеството;
• Зареждане на машините с детайли и части;
• Работи се редувайки прав и седнал;
• Производствен процес: щанцмашини и преси;

ИЗИСКВАНИЯ;
• жени;
• познания по немски език – ниво А2;
• шофьорска книжка, категория Б (може и един човек в група);
• собствен автомобил (може и един човек в група);

ПРЕДЛАГА СЕ:
• Работно време – мин.30 часа/седмично, 16.00-22.00ч;
. Работна седмица – понеделник-петък; събота и неделя не се работи, няма нощни смени;
. Брутно заплащане - 9,95 EUR за час + бонуси/надбавки според бранша; нето – 900-1150 EUR;
. Заплащане - месечно. Възможност за авансово плащане - само чрез банков превод;
. Квартира - около 150 евро / месец;
• Броят на хората в стая и къща е по договаряне;
. Настаняването е на растояние 5-15 км от местоработата;
. Застраховка злополука от работодателя;
. Допълнителни стимули – доплащане от работодателя за настаняване над 150 евро.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
По международни програми

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

12.09.2017

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК