Работници/чки

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, динамично развиваща се компания в производството на оптични компоненти търсим да назначим:

РАБОТНИЦИ/ЧКИ

ОТГОВОРНОСТИ:
Извършване на операции съгласно технологичния процес.
Извършва необходимите настройки, поддръжка и експлоатационно обслужване на технологичното оборудване.
Познава и използва средства за контрол.
Спазва изискванията, заложени в съществуващата технологична документация, инструкции и предписания.
Изпълнява качествено и в съответните срокове възложения производствен план.
Спазва трудовата и технологична дисциплина.
Спазва правилата по охрана на труда и техника на безопасност.

ИЗИСКВАНИЯ:
Средно образование
Умения за работа в екип
Отговорност
Комуникативност
Възможност за работа на смени
Стаж на подобна позиция минимум 1 година

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
Възнаграждение обвързано с постигнатите резултати.
Дългосрочен трудов договор.
Работа в бързо развиваща се компания.
Възможност за професионално израстване.

Ако позицията представлява интерес за Вас и желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете автобиография, чрез бутона „Кандидатствай по тази обява“.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Панагюрище

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.06.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК