Машинен оператор – леене на керамика- Кърджали

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

Във връзка с дейнността на наш клиент – мултинационална компания специализирана в изработката на луксозни керамични изделия, търсим да назначим:

Машинен оператор – леене на керамика

Вашите задължения ще включват:

• Подготвяне на различните минерали и глина за направа на смес;
• Подготовка на машината /включване, почистване, стартиране на цикъл/;
• Обработка на готовата смес /наливане в калъпи, почистване, дооформяне/;
• Обработване на изделията /изрязване на излишен материал, заглаждане, маркиране и обозначаване, товарене/.

Нашите изисквания към кандидатите:

• Завършено образование /средно е плюс/;
• Готовност за трисменен режим на работа /вкл. нощна/;
• Умение за работа с машини и стремеж към повишаване на квалификацията;
• Прецизност и внимание към детайла;
• Умения за работа в екип;
• Желание за работа в международна компания с утвърдени стандарти.

Нашето предложение:

• Твърда заплата, бонусна система и мотивиращо ежегодно увеличение;
• Социални придобивки;
• Осигурен транспорт;
• Коректно отношение.

За да кандидатствате, изпратете CV с референтен номер: KOP

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

26.06.2017

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК