ФЕРМА ЗА ЦВЕТЯ ГЕРМАНИЯ до Мюнхен

Описание

ГЕРМАНИЯ до Мюнхен
ФЕРМА ЗА ЦВЕТЯ

ОТГОВОРНОСТИ:
Ежедневни задачи:
• Рязане на цветя;
• допълнителни дейности, като поливане, плевене,торене, икибана и др;

ПРЕДЛАГА СЕ:
• Работно време – мин.40 часа/седмично; възможност за допълнителни часове;
. Работна седмица – понеделник-петък; понякога събота и неделя
. Брутно заплащане - 8,60 EURза час + бонуси за допълнителни часове; нето – 1250-1300 EUR(остават след удръжките);
. Заплащане - месечно. Възможност за авансово плащане - само чрез банков превод;
. Квартира и храна – осигурени на място, /350 - 450 евро месечно от заплатата/;
• Настаняване в една-и двуместни стаи+ санитарен възел;

ИЗИСКВАНИЯ;
• жени - 2;
• познания по немски език – желателно малко говорим А1;
• опит за работа с цветя - предимство;
• мъж – 1, изискват се умения за поддържане на селскостопанска\градинска техника, малък трактор.
• сезонна работа – заминаване веднага, до месец ноември

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
По международни програми

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

25.07.2017

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК