Шофьор

КОРТЕ ДИЛЕТО ЕООД е компания, която се занимава с производство и търговия на висококачествени храни. Нашите продукти се предлагат както в хотели, ресторанти и кафенета, така и през магазини в много точки на България. Имаме добре развита търговска мрежа от директни клиенти и дистрибутори. Търсим да назначим ШОФЬОР/КА, които да се присъединят към нашия екип от професионалисти.

Отговорности на позицията:
- Участва в процеса на приемане и подреждане на стока в превозното средство в съответствие процедурите на компанията
- Съхранява необходимата документация
- Съдействат за цялостната работа на фирмата.
- Разнасяне на стока по обекти, клиенти на компанията;
- Изгражда и поддържа добри отношения с клиентите на компанията;

Изисквания към кандидатите:
- Средно образование;
- Инициативност и активност при изпълнение на задачите;
- Ориентираност към резултати.
- Отговорност, дисциплинираност, лоялност;
- Шофьорска книжка кат. В и готовност за пътувания.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2200 лева на месец

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Дата:

21.06.2024

Организация:

Корте Дилето ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Корте Дилето ЕООД може да получите ТУК