ОДИТОР - ТЕХНИЧЕСКА ДОКУМЕНТАЦИЯ- Пловдив

Като пионер и лидер на пазара в роботизираната хирургия, нашият партньор - компания Intuitive Surgical, се стреми да насърчава мотивиран и разнообразен екип, посветен на създаването на промяна. Повече от 25 години работят с болници и екипи за грижи по целия свят, за да помогнат за решаването на някои от най-трудните предизвикателства в здравеопазването.

Компанията активно инвестира във всеки член на екипа, с цел подкрепа на тяхното дългосрочно развитие, така че да могат да продължат да напредват и да постигат най-високия си потенциал.
Присъединете се към екипа и нека заедно напредваме в света на минимално инвазивната грижа.
За новотркиващата се производствена база, търсим квалифициран и опитен кандидат за позиция:

ОДИТОР - ТЕХНИЧЕСКА ДОКУМЕНТАЦИЯ

Основни отговорности:
Преглед на записи за хронология на устройствата (DHR) за точност, пълнота и съответствие с изискванията;
Документиране и координиране на преработката на отхвърлени продукти и несъответствия;
Иницииране на коригиращи действия и комуникация с отговорните отдели;
Сътрудничество с вътрешни екипи за бързо разрешаване на проблеми;
Участие в създаването на инструкции, генериране на данни и отчети за несъответствия;
Спазване на стандарти за качество и безопасност.
Изисквания:
Минимум 3 години опит в областта на качеството в производствена среда (напр. FDA, ISO);
Отлични умения за комуникация и документиране на български и английски език;
Опит с MS Office и ERP системи (SAP);
Способност за работа в екип и самостоятелно, дори при повишено натоварване;
Разбиране на Системи за управление на качеството и регулаторни изисквания (ISO13485, FDA).

Компанията предлага:
Отлично стартово възнаграждние;
Атрактивен бонус на годишна база;
Допълнително здравно осигуряване;
Допълнителна сума за храна и транспорт в размер на 400 лв;
Обучение в Германия за срок от 3 месеца с напълно поети разходи за настаняване и транспорт.

Ако сте мотивирани и желаете да работите в динамична и развиваща се компания, кандидатствайте сега!
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2600 до 2900 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.09.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК