Механошлосер- София

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент – водещ производител на най-големият търговец на продукти от стомана, търсим:

Механошлосер

Задължения:
- Изготвяне на заявки за резервни части;
- Извършване на ремонти по машини и мотокари;
- Подпомагане на дейността на началник производство.

Изисквания:

- Предишен опит е предимство;
- Умения за работа с машини и инструменти;
- Завършено средно образование (средно-техническо образование);
- Мотивиран и отговорен човек с внимание към детайла;
- С предимство са кандидати работили на позиция механик, монтьор, шлосер.

Компанията предлага:

- Петдневна работна седмица от 08:00 до 17:00;
- Дългосрочна работа в утвърдена компания;
- Въвеждащо обучение;
- Възможност за развитие.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете своята автобиография, като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция."

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

27.04.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК