АКАУНТ МЕНИДЖЪР - ПРОДАЖБИ

Описание

За наш клиент търсим да назначим Aкаунт Мениджър.

Изисквания към кандидата:
• Задължителен опит в B2B продажбите;
• Добри комуникационни умения;
• Добри организационни умения и способност за управление на множество проекти едновременно;
• Ориентираност към резултати и фокус върху целите;
• Хъс и желание за постигане на добри резултати в срок.

Основни задължения:
• Проактивно популяризиране на продуктите и услугите на компанията;
• Изграждане и развитие на дългосрочни отношения с клиентите;
• Технически консултации и демонстрации на продукти;
• Постигане на заложените търговски цели в поверения регион;
• Реализация на инициативи за търсене и привличане на потенциални клиенти, съгласно политиката на компанията;

Фирмата осигурява:
• Възможност за професионално развитие;
• Допълнителни социални придобивки,
• Служебен автомобил, телефон и лаптоп.
• Висок стандарт и условия на работа в среда на позитивно отношение;
• Съвременен подход и отношение към служителите;
• Пет дневна работна седмица;
• Изрядни трудово правни отношения и реални осигуровки.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: +359 886 006 862 - Николай Стоянов

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Трудово възнаграждение:

От 4000 до 5500 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

03.07.2024

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК