ЕКСПЕРТ КЛИЕНТСКО ОБСЛУЖВАНЕ С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК- София

Искате ли да направите следващата стъпка в кариерата си? Присъединете се към голям екип като Експерт клиентско обслужване с английски език и станете част от водеща компания, предоставяща първокласни услуги на глобалните си клиенти.

В тази роля ще бъдете основната точка за контакт за клиенти, като ще отговаряте на техните запитвания, ще решавате проблеми и ще работите за подобряване на цялостното клиентско изживяване.

Основни отговорности:
Отговаряне на клиентски запитвания по телефон и тикетинг система.
Осигуряване на бързи и ефективни решения на проблемите на клиентите.
Поддържане на високи стандарти за обслужване и удовлетвореност на клиентите.

Изисквания:
Отлични комуникационни умения на Английски език- B2/ C1.
Основна компютърна грамотност и умения за работа с офис софтуер.
Умения за решаване на проблеми и желание за постоянно учене.
Предишен опит в обслужване на клиенти е предимство, но не е задължителен.

Какво предлага компанията:
Конкурентна заплата с бонуси, базирани на представяне.
Хибриден модел на работа, който включва 2 дни в офиса и до 3 дни дистанционно.
Възможности за кариерно развитие и израстване в рамките на компанията.
Комплексно обучение и постоянна подкрепа от екипа.
Модерен офис с всички удобства в Пловдив или София.

Ако сте мотивирани и търсите възможност да развиете кариерата си в динамична и подкрепяща среда, кандидатствайте сега и станете част от успешен екип!

Менпауър България ООД разполага с лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1700 до 2100 лева на месец

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.09.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК