Специалист обслужване на клиенти

Описание

Твоите задачи като Специалист обслужване на клиенти:
• Обработка, контрол и архивиране на документация;
• Отговаряте на клиентски запитвания по телефон, електронна поща и чат
• Идентифицирате нуждите на клиентите
• Подпомагате обработката на обратната връзка, въпроси и/ или оплаквания на клиентите
Изисквания:
• Отлични комуникационни умения;
Разбиране нуждите на клиентите;
• Отговорност

Ние предлагамe
• Постоянна работа
• Твърдо възнаграждение
• Гъвкаво работно време c Възможност за работа от вкъщи
• Опитен екип и подкрепа

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Административни и офис дейности

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

19.09.2024

Организация:

Ross Auto Sales

Детайли за организацията:

Повече информация за Ross Auto Sales може да получите ТУК