Специалист КИП И А

Описание

Търсим Специалист КИП И А.

Задължения и отговорности:

Експлоатация на електрическата част и КИП и А на съоръженията, пряко свързани с производствения процес и производствените линии;
Поддръжка на електрическата част на оборудването и КИП и А в работоспособно и безотказно състояние с цел ефективно използване на производствените линии;
Работа с честотни и серво управления;
Работа със сензори (ултразвукови, индуктивни, оптични, лазерни и др.);
Работа с индустриални контролери;
Знания и опит в разчитането на електрически схеми;
Реализиране на нови проекти за оптимизиране производственото оборудване;

Нашето предложение:

Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
Възможност за придобиване на нови знания и развитие сред екип от професионалисти;
Запознаване с най-добрите практики в областта поддръжка и обслужване на КИП и А на производствени линии;
Пакет от социални придобивки, сред които: ваучери за храна, фирмено работно облекло, допълнително здравно осигуряване;

Изисквания:

Средно/Средно специално образование с технически профил или специалност Електроника и/или Автоматизация на производството;
Опит/познания в настройване и програмиране на измервателни уреди, процеси и системи за електрозадвижвания;
Притежание на най-малко трета квалификационна група по електробезопасност;
Гъвкавост и инициативност;

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

18.05.2024

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК