Работник жп пътища Италия

От името на наш клиент, търсим мотивиран помощник в почистването на железопътни линии в Италия /близо до Рим и северната част на страната/.
- Тази позиция е насочена към кандидати, които търсят работа в областта на почистването.
- Това е временна позиция за периода на сезона до м. Юни 2025г.
- Не е задължително да имате опит в тази сфера или познания по Италиански език, достатъчно е да имате желание за работа.

Какво ще получите:
- Клиентът ни Ви осигурява: работно облекло, безплатни квартира и храна (закуска и вечеря).
- Предлага Ви безплатен транспорт до работното място и обратно.
- Работи се с 3-месечен трудов договор /ако решите, че това е вашето място и ви харесва да работите в Италия, ще получите договор до края на периода - м. Юни 2025г./.
- Заплащането е 55EUR нето на ден.
- Работно време: 8-часов работен ден, от понеделник до петък.

Отговорности:
- Поддръжка и грижа за зелени площи.
- Използване на работни инструменти.

Какво се изисква:
- Желание за работа.
- Опит в зеления сектор.
- Знания и компетентност, дори минимални, в използването на оборудване, като храсторези и косачки.
- Способност за самостоятелна работа.
- Сериозност и прецизност при изпълнение на задачите.
- Добра физическа издръжливост.

Може да кандидатствате, като изпратите автобиографията си на jobfairus@gmail.com или да позвъните на +359 893667227 и ще се радваме да разкажем повече!
Услугите към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Почистване/услуги за домакинството
Агроном
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр.

Дата:

20.09.2024

Организация:

JobFair Inc.

Детайли за организацията:

Повече информация за JobFair Inc. може да получите ТУК