Консултант индивидуално банкиране, София

Описание

Основни задължения:
Активно промотиране на цялата гама продукти и услуги, предлагани от банката към настоящи и потенциални клиенти на Банка ДСК;
Консултиране и предлагане на индивидуални финансови решения, спрямо потребностите на съществуващи и нови клиенти на Банка ДСК;
Активно предлагане и насърчаване, ползването на дигитални услуги и канали от клиентите на Банката;
Непрекъснат стремеж към повишаване качеството на обслужване на клиентите на банката и повишаване на клиентската удовлетвореност;
Извършване на касови и безкасови операции на клиенти в съответствие с вътрешнобанковите и регулаторни изисквания.

Изисквания за заемане на длъжността:
Завършили сте средно образование, имате работна практика в сферата на продажбите, но не сте си представяли, че е възможно да работите в банка;
Не сте работили до момента, но харесвате динамичната работа, общуването с хора и сте отговорен човек;
Работили сте в друга сфера, но искате да опитате нещо съвсем различно и да научите много нови неща, свързани с управлението на финансите;
Нямате специализирано образование в сферата на финансите и никога не сте си представяли, че можете да кандидатствате на работа в банка.

Ние предлагаме:
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност
Ваучери за храна в размер на 200 лв. на месец
20+5 дни платен отпуск
Бонусна система
Допълнително здравно осигуряване
Изгодни условия за жилищно и ипотечно кредитиране
Мултиспорт карта на преференциални цени.

Необходими документи за кандидатстване:
Актуална автобиография

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

23.05.2024