СЕКРЕТАР - ДЕЛОВОДИТЕЛ В КАНТОРА НА ЧСИ

Описание на дейността и отговорности:
1. Работа със специализирана деловодна програма;
2. Подготвяне и изработване на документи по деловодната система на кантората;
3. Извършване на справки за имуществото на длъжника чрез електронен достъп до съответния регистър /електронен подпис, предоставен от ЧСИ/;
4. Обработване и подреждане в дела на входящите и изходящи документи и кореспонденцията по тях;
5. Извършване на вписвания в съответните електронни регистри;
6. Подреждане на делата в съответствие с нормативната уредба за служебния архив на частните съдебни изпълнители /ЗЧСИ, Наредба №4 към ЗЧСИ и др./;
7. Изготвяне на преписи на документи и копия на дела;
8. Изготвяне справки по разпореждане на ЧСИ;
9. Изготвяне на отчети;
10. Подготвяне и провеждане на инвентаризация на архива на ЧСИ;

Кантора ЧСИ Иван Чолаков в гр. София, бул. „Бул. Цар Борис III“ №7 предлага:
1. Отлични условия на работа;
2. Работа в млад екип;
3. Фиксирано работно време;
4. Постоянен трудов договор и коректни трудови взаимоотношения;
5. Дългосрочно сътрудничество.

Необходими документи:
1. Автобиография
2. Снимка – по желание на кандидата;

Краен срок за подаване на документите – 15.06.2024 г. включително.

КАНДИДАТИТЕ, ОДОБРЕНИ ПО ДОКУМЕНТИ, ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ НА ИНТЕРВЮ.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените лични данни ще бъдат обработвани в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Специални умения:
Изисквания: 1. Средно или средно специално образование; 2. Приоритет ще имат кандидатите с опит и познания в деловодната и административна дейност; 3. Отлично владеене на MS Word, MS Excel, MS Office, Internet и имейл приложения, работа с база данни; 4. Организираност, умение за приоритизиране на поставените задачи, аналитичност; 5. Комуникативност и умения за работа в екип; 6. Готовност за преминаване на курс на обучение.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Правни и Юридически услуги

Населено място:

Гр. София

Дата:

06.06.2024

Организация:

ЧСИ Иван Чолаков

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧСИ Иван Чолаков може да получите ТУК