Електрончик- Пловдив

Менпауър България е доказал се лидер на световния пазар в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

Във връзка с разширяване на производствената база на наш доверен партньор сме в активно търсене на мотивириани и отговорни кандидати, готови да заемат позицията:

Електрончик

Компанията предлага:

Много добро възнаграждение;
Допълнителен месечен бонус при постигнати резултати;
Осигурен транспорт от Пловдив, Карлово, Казанлък и региона;
Осигурено хранене по време на работната смяна.

Основни изисквания:

Средно образование с професионална квалификация Електромонтьор или сходни;
Практически опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Отлични аналитични умения;
Възможност за сменен режим на работа.

Вашите отговорности:

Извършва оперативни дейности - превключвания, превантивна поддръжка, планови и аварийни ремонти на територията на завода;
Отговаря за правилната работа на поверените му съоръжения;
Прави прегледи, настройка и подмяна на устройства - електрически, пневматични и хидравлични;
Участва в монтаж и пускови дейности на нови автоматични линии;
Работи със софтуер за управление на поддръжката - следи за нови поръчки за работа, въвежда данни, отразява извършените дейности;
Приема резервни части и консумативи.
Съхраненява и актуализира сервизната и техническа документация на оборудването;

В случай че отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля, изпратете ваша актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.08.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК