СТАРШИ ПРОЕКТАНТ НА МЕКА МЕБЕЛ

Булуърк - първата агенция за подбор на персонал в България, която залага на качество и коректност. Компанията има изградена репутация за качествено предлагане на услуги на най-високо ниво, оправдаващи доверието и очакванията както на нашите клиенти, така и на кандидатите.

За наш дългогодишен партньор “Димела Дизайн”- компания, специализирана в производството на луксозна мека мебел, съвместно търсим нов мотивиран колега, който да се присъедини към екипа от специалисти на позицията:

Основни задължения на позицията:

На тази позиция кандидатът ще се ангажира с изготвянето и изчертаването на нови шаблони за мека мебел по проект, корпуси и подготовка на схеми и шаблони за производството (дърводелна). Ще отговаря за подготовката на схеми и шаблони за кроялно-шивачно отделение, свеждане на задачите по подготовката и тапициране в отдел тапициране. Работата е в производствeния отдел на компанията, т.е кандидатът на тази позиция непосредствено ще участва в процеса на производство.

Изисквания за позицията:

* 2+ години опит на подобна позиция;
* Отговорност и креативно мислене;
* Изключително внимание към качеството на работата и към детайлите;
* Образование по специалността се счита за предимство;

Клиентът ни предлага:

* Работа на пълен работен ден;
* Коректно отношение и работа с екип от професионалисти;
* Отлично заплащане;
* Различни видове бонуси, според постигнатите резултати;
* Атрактивен пакет за релокация, ако служителят се премества от друг град;

Ако искате да работите по интересни проекти и да сте част от екип с мотивирани специалисти, ако Ви влече да рисувате, да проектирате и искате да се учите. Ако е Ваше хоби, а не работа това да придавате стил и креативност в мебелите вкъщи. Моля, изпратете актуална автобиография (на български език) и снимка.

Булуърк Къмпани ООД с лиценз No 2107 от 01.09.2016 , издаден от МТСП).

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

15, Tsarigradsko Shose Blvd., fl. 2,1124, Sofia, Bulgaria

Дата:

21.09.2017

Организация:

BULWORK
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за BULWORK може да получите ТУК