Служители в производство /може и без опит/- Шумен

Описание

Служители в производство /може и без опит/
Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За голяма българска индустриална компания в град Шумен наемаме служители в производство. Компанията разполага с няколко модерни фабрики в града, а продукцията им се предлага на повече от 20 пазара.

Локация: Шумен

Възможност за започване веднага.

Основни задължения:
• Качествено и своевременно обслужване на производствени машини, работа на поточни линии за производство на бързооборотни стоки;
• Сортиране, подреждане и опаковане на готова продукция, работа с фолираща машина и транспалетна количка.

Изисквания:

• Предишен опит не се изисква, нужно е единствено желание за работа
• Средно или основно образование
• Готовност за работа на смени – първа, втора и нощна
• Спазване технологичните изисквания и инструкции
• Коректност и отговорност към работните задачи

Ние ще Ви предложим:

• Трудов договор и пълни осигуровки
• Редовно заплащане – 700 – 900 лв / месец
• Ваучери за храна – 60 лв. на месец
• Допълнителни бонуси
• Осигурен транспорт и работно облекло
• Обучение за работа с високотехнологично оборудване

Ако виждате себе си в тази роля, моля попълнете формата за кандидатстване под тази обява.

Можете и да ни се се обадите на: 0882275419

Ако това не е перфектната позиция за Вас, но смятате, че познавате човек с подобен профил, моля споделете линка към обявата.
Ще се свържем само с одобрените кандидати в 5 дневен срок.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.07.2017

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК