ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

Нашият клиент е международен лидер в производството и дистрибуцията на висококачествени и екологични строителни материали, превръщайки се в идеалния партньор за интериорни дизайнери, специализирани дистрибутори и корпоративни клиенти в областта на строителството. Компанията притежава висока корпоративна култура, в центъра на която е човешкият фактор.
Търсим силно мотивиран професионалист, който да стане част от бързо разрастващия се търговски екип в ролята на

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ (РЕГИОН ЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ)

Като търговски представител вие ще отговаряте за управлението и развитието на клиентското портфолио, привличането на нови клиенти на компанията, провеждането на пазарни проучвания и наблюдението на конкурентната среда, предоставяте техническо обслужване на клиентите преди и след продажбата.

Ключови отговорности
• Контролира и развива продажбите в поверения регион, въз основа на клиентския потенциал;
• Oткрива нови клиенти, поддържа безупречни отношения със съществуващи клиенти чрез анализ на нуждите и предлагане на най-подходящи решения за тях;
• Извършва презентации на фирмени продукти пред настоящи и потенциални клиенти;
• Обслужва клиентите на компанията, извършва регулярни посещения, обработва поръчки и предоставя техническа консултация за продуктите на компанията;
• Активно следи строителните обекти и извършва практически демонстрации.

Квалификация
• Университетска степен, икономически или технически профил се считат за предимство;
• Опит в продажбите счита за основно предимство;
• Писмен и говорим английски език на работно ниво;
• Комуникационни, презентационни, организационни умения, умение за водене на преговори;
• Компютърна грамотност;
• Шофьорска книжка.

Какво предлагаме
• Отлична бонусна система;
• Служебен автомобил;
• Възможност за кариерно развитие в отговорна, иновативна и устойчива международна компания.

Ние ценим интелектуалния капитал, ключов елемент за съвършенство и конкурентоспособност.

Ако отговаряте на изискванията и бихте желали да станете част от дългогодишният успех на нашият клиент, кандидатствайте с автобиографията си!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

10.09.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК