Оператор на машина за лазерно рязане на метали

Фирма занимаваща се с металообработка търси да назначи оператор на машина за лазерно рязане Trumpf - TruLaser 3030.

Задачи и отговорности:

Проектиране, програмиране и разчертаване на детайли, както и тяхното изрязване
Pабота с AutoCad и/или CorelDRAW и/или SolidWorks
Настройка на машината
Спазване на експлоатационните изисквания при работата с машината
Оперативно обслужване на машината и отговорност за нейната правилна експлоатация и изправно състояние на ниво оператор

Изисквания:

Предишен опит с Trumpf - TruLaser 3030
Техническо образование
умения за работа с AutoCad и/или CorelDRAW и/или SolidWorkс
Готовност за работа на смени (от 6 до 14 и 14 до 22 часа)

Нашето предложение:

Възможности за професионално и кариерно развитие
Трудов договор и осигуровки
Редовно заплащане и бонусна схема

Моля изпращайте актуална автобиография на български език. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани поверително.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.07.2017

Организация:

Елемент Импекс

Детайли за организацията:

Повече информация за Елемент Импекс може да получите ТУК